Strona główna Top Brutalne morderstwo w centrum Warszawy. Czy sprawca to obcokrajowiec?

Brutalne morderstwo w centrum Warszawy. Czy sprawca to obcokrajowiec?

0

W nocy z 7 na 8 maja na warszawskim Nowym Świecie doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna, który stanął w obronie zaczepianych przez nieznanych mężczyzn kobiet, został zaatakowany, wielokrotnie skopany i pobity przez kilku napastników, a ostatecznie zadano mu kilkanaście ciosów ostrym narzędziem w plecy.

W sieci krąży materiał z zajścia, na którym widać, jak poraniony Polak wchodzi do pobliskiego sklepu całodobowego i prosi o pomoc. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Tymczasem obok przechodzą młodzi ludzie świetnie się bawiąc, rozmawiając w języku angielskim i ukraińskim. Nikt prócz pracowników sklepu, do którego przyszła ofiara, nie widzi potrzeby udzielenia mu pomocy.

Policja opublikowała wizerunek nożownika, podejrzanego o brutalne morderstwo na Polaku.

Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantem prowadzącym sprawę w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 08 maja bieżącego roku na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie.

Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluze koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego.

Poprzedni artykułGUS podał najnowsze dane dotyczące inflacji
Następny artykułNie będzie strajku generalnego Polregio