Strona główna Top Czołowe zderzenie dwóch aut w Bytomiu. Nie żyje 51-letni kierowca

Czołowe zderzenie dwóch aut w Bytomiu. Nie żyje 51-letni kierowca

0

Wczoraj przed godziną 19 na Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego doszło do tragicznego wypadku drogowego. W zdarzeniu zginął 51-letni mężczyzna. Pasażerka drugiego pojazdu została przewieziona do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia badają śledczy.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 19 na Alei Jana Nowaka JeziorańskiegoDwie osobówki zderzyły się czołowo. Kierujący volkswagenem poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierująca seatem z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym.

Najczęstszą przyczyną wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym jest nadmierna prędkość. Należy pamiętać, że wsiadając za kierownicę, odpowiadamy nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale też za życie i zdrowie innych osób. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, ponieważ nadmierna prędkość jest w głównej mierze czynnikiem powodującym utratę kontroli nad pojazdem.

Poprzedni artykułNajlepsze filmy świąteczne. Sprawdź nasz ranking
Następny artykułPościg za 13-latkiem! Wsiadł za kierownicę, bo się nudził i nie mógł zasnąć