Strona główna Top Edyta Górniak szokuje. „Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”

Edyta Górniak szokuje. „Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”

0
SONY DSC

Edyta Górniak coraz częściej wypowiada publicznie kontrowersyjne rzeczy. Nie inaczej było w weekend występując podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu” 2022.

Jak poinformowała Gazeta Lubuska w Torzymiu (powiat sulęciński) od czwartku do niedzieli (23–26 czerwca) odbywał się zlot „Harmonia Kosmosu”. Portal wp.pl nazwał to wydarzenie „Woodstockiem foliarzy”.

Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi zajmujący się „medycyną niekonwencjonalną” Jerzy Zięba oraz liderka ruchu antyszczepionkowego Justyna Socha. Obok nich wystąpiła Edyta Górniak, której upublicznione wypowiedzi wstrząsnęły opinią publiczną.

Artystka wyznała, że od dziecka miała doświadczać „przekazów” (choć wtedy nie wiedziała jeszcze, czym one są) „To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka”

„Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej wprawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to” – mówiła.

Edyta Górniak stwierdziła, że wśród nas żyją „bioroboty, hybrydy i reptilianie”. „Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma dusze. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia” – powiedziała.

źr. Gazeta Lubuska

Poprzedni artykułNovak Djoković nie zagra w US Open?
Następny artykułWidmo kolejnej fali C-19. Niedzielski zapowiada czwartą dawkę