Strona główna Sport Gala MMA VIP nie odbędzie się w Wieluniu. Najman i Okrasa podają...

Gala MMA VIP nie odbędzie się w Wieluniu. Najman i Okrasa podają przyczynę [video]

0

Zaskakujący zwrot akcji w związku z galą MMA VIP, która miała odbyć się w Wieluniu. Kontrowersyjne wydarzenie nie odbędzie się w tym mieście, gdyż Burmistrz rozwiązał umowę z Marcinem Najmanem za porozumieniem stron.

Przedwczoraj do Wielunia udał się Krzysztof Stanowski, który od początku mocno zaangażował się w zwalczanie gali, której twarzą został były szef mafii Pruszkowskiej Andrzej „Słowik” Zieliński. Relacja z tego wydarzenia nie dawała nadziei na to, że Burmistrz miasta, Paweł Okrasa zerwie umowę z federacją MMA VIP:

Wokół gali zrobił się wielki szum. Odniósł się do niej wojewoda łódzki, który zapowiedział swoje działania:

Jak poinformował jednak dziennikarz „Radia Zet” Mateusz Szkudlarek gala nie odbędzie się w Wieluniu:

Przyczynę rozwiązania umowy za porozumieniem stron podali we wspólnym nagraniu Marcin Najman i Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa.

Według Najmana rodzina Burmistrza Wielunia spotkała się z falą hejtu dlatego nie chcąc narażać go na ataki zdecydował się przenieść organizację wydarzenia do prywatnej hali, nie podając jej lokalizacji.

Przy okazji Najman poinformował, że jego federacja pozwie „Kanał Sportowy”. Ponadto doniesienie do prokuratury na Krzysztofa Stanowskiego złożył Burmistrz Paweł Okrasa zarzucający popularnemu dziennikarzowi oferowanie łapówki.

O atakach na swoją osobę poinformował dziś również Krzysztof Stanowski:

Poprzedni artykułProgram Czyste Powietrze – wsparcie nawet do 69 tys. zł
Następny artykułCzesław Michniewicz rozwiązał kontrakt z Legią. Zostanie selekcjonerem?