Strona główna Polityka Gangster z Pruszkowa szefem federacji Marcina Najmana. TT komentuje

Gangster z Pruszkowa szefem federacji Marcina Najmana. TT komentuje

0

Zaskakujący przebieg miała wczorajsza konferencja prasowa przed galą MMA-VIP, która ma się odbyć 25 lutego w Kielcach. Marcin Najman poinformował, że szefem jego federacji został Andrzej „Słowik” Zieliński, przywódca dawnego gangu pruszkowskiego. Informacja ta wywołała falę oburzenia w sieci.

Podczas konferencji Najman zaprosił bossa federacji MMA-VIP. Wkroczył na nią mężczyzna w smokingu i czarnej masce na twarzy, a w tle leciała muzyka z „Ojca Chrzestnego”. Po chwili konferansjer powitał Andrzeja Zielińskiego, który odsłonił twarz.

„Słowik” stał kiedyś na czele największej zorganizowanej grupy przestępczej w Polsce, czyli gangu pruszkowskiego. Przez wiele lat siedział w więzieniu. Pojawienie się go znowu w przestrzeni publicznej wywołało falę negatywnych komentarzy:

Podczas gali w Kielcach Marcin Najman zmierzy się z Mirosławem Dąbrowskim, czyli „Miśkiem z Nadarzyna”, również związanym w przeszłości z gangiem pruszkowskim.

Freakowe walki stają się coraz popularniejsze. 19 lutego 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala federacji Prime MMA. Jej właścicielem jest znienawidzony przez Najmana- Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Poprzedni artykułJakub Kamiński podpisze kontrakt w VFL Wolfsburg
Następny artykułOd 8 stycznia zmiany zasad rozliczania składek na podatek dochodowy