Strona główna Sport Gole Szymańskiego, Żurkowskiego i Casha

Gole Szymańskiego, Żurkowskiego i Casha [VIDEO]

0

O piłkarskich reprezentantach Polski było dziś głośno za sprawą odmówienia rozegrania meczu z Rosją w barażach do Mistrzostw Świata w Katarze. Kilku naszych reprezentantów zanotowało dziś dobre występy w swoich ligach, akcentując również swój stosunek do wojny na Ukrainie.

Sebastian Szymański strzelił gola dla Dinama Moskwa w wygranym 3-0 meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Chimki. 22-letni zawodnik asystował także przy pierwszej bramce. Po strzeleniu bramki polski pomocnik wykonał gest, który nie został pokazany w rosyjskiej telewizji…

Bramkę zdobył również Matty Cash strzelając gola dla Aston Villa FC w wygranym 2-0 meczu 27. kolejki angielskiej Premier League z Brighton & Hove Albion FC. Po zdobyciu gola okazał koszulkę z przekazem skierowanym do Tomasza Kędziory i jego rodziny.

– Tomasz Kędziora z rodziną: trzymaj się bracie

Szymon Żurkowski strzelił gola dla Empoli w przegranym 2-3 meczu 27. kolejki włoskiej Serie A z Juventusem. W barwach zespołu z Turynu zagrał Wojciech Szczęsny.

Kolejnego trafienia nie zanotował dziś Lewandowski. 33-letni napastnik wybiegł dziś na murawę jako kapitan Bayernu w opasce w barwach ukraińskich:

Poprzedni artykułPolska nie rozegra meczu barażowego z Rosją
Następny artykułCaritas wspiera Ukrainę. Jutro i w Środę Popielcową zbiórka datków