Strona główna Bez kategorii Jechał na mecz swojej drużyny. Tragiczna śmierć kibica Lechii Gdańsk

Jechał na mecz swojej drużyny. Tragiczna śmierć kibica Lechii Gdańsk [foto]

0

Dziś o godz. 12:49 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku 3 samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała. Natychmiast do zdarzenia zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że pojazdami łącznie podróżowało 7 osób. Relacja Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu:

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do jednej nieprzytomnej osoby poszkodowanej przy pomocy narzędzi hydraulicznych i ewakuacji jej z pojazdu. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielono 3 osobom poszkodowanym, którzy zostali przekazani przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego.

Najciężej poszkodowany 34 letni pasażer Toyoty był reanimowany przez około  godzinę  czasu, niestety podjęte działania nie przyniosły skutku, a przybyły na miejsce zdarzenia lekarz Lotniczego Pogotowia Ratowniczego stwierdził zgon.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Krzynowłoga Mała, Mchowo i Rycice.

Ofiarą śmiertelną okazał się kibic Lechii Gdańsk, który jechał na mecz swojej drużyny do Łęcznej. W rozgrywanym o 18 meczu w Łęcznej miejscowy Górnik przegrał z Lechią Gdańsk 0:4. Kibice z Gdańska wywiesili transparent upamiętniający zmarłego kolegę.

Poprzedni artykułZmarł ojciec Nicoli Zalewskiego. Tak reagował na debiut syna w kadrze [video]
Następny artykułMŚ w siatkówce 2022: Polacy poznali swoich rywali