Strona główna Sport Kacper Kozłowski trafi do Premier League. Rekordowy transfer blisko

Kacper Kozłowski trafi do Premier League. Rekordowy transfer blisko

0

Przed nami zimowe okienko transferowe i po raz kolejny powraca temat transferu reprezentanta Polski Kacpra Kozłowskiego. Gracz Pogoni Szczecin ma za sobą dobrą rundę i przez wielu ekspertów uważany jest za jednego z najlepszych na swojej pozycji.

Kozłowski to wielki talent. Bez kompleksów wszedł do ligi i reprezentacji Polski, stając się najmłodszym piłkarzem w historii Mistrzostw Europy. Pomocnik zwrócił na siebie uwagę wielu klubów. Najwięcej mówiło się o zainteresowaniu ze strony klubów Angielskich: Brighton, Manchester City i Liverpool.

Dyrektor Sportowy Pogoni Szczecin- Dariusz Adamczuk w dzisiejszym wywiadzie z „Radiem Szczecin” poinformował, że trwają rozmowy z klubem z Premier League. „Portowcy” zamierzają zrobić wszystko, by Kozłowski został jeszcze na wiosnę w Szczecinie, lecz jak twierdzi Adamczuk, może być to ciężkie. Dyrektor Sportowy zaznaczył, że Kozłowski zdecydował się na klub, w którym miałby największą szansę na grę. Media są przekonane, że chodzi o Brighton & Hove Albion. Klub ten miałby od razu po wykupieniu wypożyczyć 18-latka do ligi belgijskiej.

Nie chcę oszukiwać kibiców, prowadzimy rozmowy z klubem z Anglii i jest tam taki przepis, że dany piłkarz musi uzbierać odpowiednią liczbę punktów do pozwolenia na pracę. Nasza liga nie jest tak mocna, aby pozwolić odpowiednią liczbę punktów uzbierać.

Do tej pory Pogoń Szczecin najwięcej pieniędzy uzyskała ze sprzedaży Adama Buksy i Sebastiana Walukiewicza (ok. 4 mln euro). Kozłowski miałby trafić do Anglii za ok. 10 milionów euro.

Poprzedni artykuł21 grudnia- początek zimy astronomicznej i najkrótszy dzień w roku
Następny artykułGórnik ostro o rządzie. Film podbija sieć [VIDEO + 18]