Strona główna Sport Kibice Lecha Poznań nie wpuszczeni na Narodowy. Głos zabrał Kulesza

Kibice Lecha Poznań nie wpuszczeni na Narodowy. Głos zabrał Kulesza

0

Dziś na Stadion Narodowy po przerwie związanej z pandemią wrócił finał Pucharu Polski. To miało być wielkie piłkarskie święto. Jednak więcej niż o samym meczu mówi się o skandalicznej postawie władz miasta oraz komendy miejskiej PSP, które zdecydowały o niewpuszczaniu na trybuny kibiców z sektorówkami. Głos w tej sprawie zabrał prezes PZPN Cezary Kulesza.

Mecz rozpoczął się o godzinie 16. Pod Stadionem Narodowym zostało kilkanaście tysięcy kibiców Lecha Poznań.

Całe piłkarskie środowisko skrytykowało decyzję o niewpuszczaniu na trybuny kibiców z sektorówkami. Prezes PZPN Cezary Kulesza zapowiedział wręcz, że jeśli PSP utrzyma w przyszłości swoje stanowisko o zakazie wnoszenia większych flag to finał Pucharu Polski nie będzie rozgrywany w stolicy.

Lech Poznań świętuje w tym roku 100-lecie istnienia klubu. Fani „Kolejorza” poświęcili sporo czasu na przygotowanie się do finału Pucharu Polski. W Warszawie pojawili się już kilka godzin przed meczem. Jak informuje dziennikarz portalu meczyki.pl frustracja kibiców jest duża.

Na trybunach pojawili się kibice mający bilety na sektory „neutralne”. Podczas meczu dominują okrzyki: „piłka nożna dla kibiców”.

Poprzedni artykułŚwietne występy polskich bramkarzy. Niezwykła obrona Grabary [VIDEO]
Następny artykułRaków Częstochowa wygrywa Puchar Polski [VIDEO]