Strona główna Top Komendant Główny Policji złożył świąteczne życzenia

Komendant Główny Policji złożył świąteczne życzenia

0

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa polskiej Policji złożył życzenia wszystkim policjantkom, policjantom, pracownikom Policji, emerytom i rencistom policyjnym, przedstawicielom związków zawodowych, stowarzyszeń i fundacji.

KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI                 

Policjantki, Policjanci,
Pracownice i Pracownicy Policji,
Emeryci i Renciści Policyjni,
Przedstawiciele Związków Zawodowych,
Stowarzyszeń i Fundacji!

Boże Narodzenie to czas życzliwości, dobroci i pielęgnowania pięknych, polskich tradycji.
W tym roku radość ze świętowania przychodzi nam niezwykle trudno, ze względu na sytuację w Ukrainie, gdzie wciąż toczy się wojna.

Wierzę jednak głęboko, że niepowtarzalna atmosfera Świąt, spędzonych w gronie rodzinnym, przyniesie pogodę ducha, spokój oraz pozwoli choć na chwilę zapomnieć
o codziennych troskach. Dlatego też wszystkim Państwu składam serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, a także rodzinnego ciepła przy wigilijnym stole. Życzę spełnienia marzeń oraz realizacji nawet najbardziej ambitnych planów i zamierzeń.

Szczególnie ciepłe słowa kieruję do tych, którzy Święta spędzą na służbie czy w pracy, czasami bardzo daleko od domu, a nawet poza granicami Polski, wypełniając misję służenia drugiemu człowiekowi.

Najlepsze życzenia kieruję do rodzin i bliskich funkcjonariuszy, dziękując im jednocześnie za codzienne wsparcie i nieskończone pokłady cierpliwości. Wyrazy wdzięczności za wszystkie lata poświęcone dbaniu o bezpieczeństwo obywateli naszego kraju przekazuję policyjnym emerytom i rencistom. Przedstawicielom związków zawodowych, fundacji i stowarzyszeń dziękuję natomiast za owocną i konstruktywną współpracę.  

Żywię głęboką nadzieję, że wraz z Nowym Rokiem nadejdzie wiele dobrych dni, które przyniosą wewnętrzny spokój, poczucie bezpieczeństwa, a także pozwolą patrzeć w przyszłość z ufnością i optymizmem.

gen. insp. Jarosław Szymczyk            

Boże Narodzenie 2022 roku

Poprzedni artykułŻyczenia świąteczne na Boże Narodzenie 2022
Następny artykułUrząd skarbowy wyliczy najkorzystniejsze rozliczenie PIT dla podatnika