Strona główna Polityka Konwencja PiS: Od nowego roku 800 zamiast 500+

Konwencja PiS: Od nowego roku 800 zamiast 500+

0
Jarosław Kaczynski fot. źr. gov.pl

Dziś odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości „Programowy Ul Prawa i Sprawiedliwości”. Podczas niej prezes PiS zapowiedział, że od nowego roku świadczenie 500+ będzie wynosić 800 zł.

Prócz waloryzacji świadczenia na każde dziecko, Kaczyński zapowiedział bezpłatne leki dla osób powyżej 65. roku życia oraz dzieci i młodzieży.

Oczywiście to wymaga pewnych rozwiązań prawnych i budżetowych, ale sądzę, że można też powiedzieć, że nowy rok to będzie początek tej sytuacji, ale także bezpłatne leki dla dzieci, młodzieży do 18. roku życia –powiedział prezes PiS.

Więc ten nowy zastrzyk finansowy nie będzie już groził powrotem do tendencji inflacyjnych – wzięliśmy to pod uwagę. Wybory wygrywa się trudną, ciężką pracą. My nie pójdziemy drogą naszych przeciwników, ale z naszym przekazem musimy dotrzeć do milionów Polaków. Istnieje w naszym kraju rzeczywistość urojona, powiem wprost, TVN-owska. Musimy z tej rzeczywistości wielu Polaków wyrwać, wtedy nasze zwycięstwo będzie na prawdę zdecydowane i pójdziemy do przodu – dodał.

Poprzedni artykułPrzyjechał z własnymi ziemniakami, wyjechał z hotelowym tłuczkiem do mięsa – właściciele obiektów o zachowaniach turystów
Następny artykuł14. emerytura – wsparcie dla seniorów będzie wypłacane co roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj