Strona główna Sport Kubacki o stanie zdrowia żony: „To cud”

Kubacki o stanie zdrowia żony: „To cud”

0

Dawid Kubacki poinformował o stanie zdrowia swojej żony. Przypomnijmy, kilka dni temu skoczek wycofał się z turnieju Pucharu Świata, ponieważ jego żona 33-letnia Marta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Miała poważne problemy z sercem, jej życie było zagrożone. Kubacki pisał wówczas, że żona walczy o życie.

W rozmowie z „Eurosportem” sportowiec powiedział”

Sport zszedł na drugi albo nawet trzeci plan. Na szczęście stan zdrowia Marty poprawia się. Z dnia na dzień jest lepiej, robimy postępy. Po takich przejściach, jakich doświadczyliśmy przez ostatnie dwa tygodnie, robimy duże postępy, by wrócić do domu i dzieciaków. Dla Marty ten czas jest na pewno najcięższy, bo to ona cierpi i musi się z tym wszystkim mierzyć.

Najważniejsze jest to, że serducho wróciło do swojej pracy. Bije samodzielnie. Parametry medyczne, które na początku bardzo kiepsko rokowały, dość szybko zaczęły się poprawiać. Lekarz stwierdził, że tak szybki powrót do wartości zbliżonych do normy ze stanu, w jakim ona była, skategoryzowałby jako cud. Tak szybko się to stało. Zazwyczaj potrzeba na to dużo więcej czasu. Myślę, że te wszystkie modlitwy i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia też się do tego przyczyniły, mam taką nadzieję- przyznał Kubacki.

źr. Eurosport

Poprzedni artykułPrezydent Zełenski przyjedzie do Polski
Następny artykułRekordowy finisz bonu turystycznego. Potrzebny nowy – apelują eksperci