Strona główna Wiadomości Marsz Niepodległości 2021. Ratusz ma uprzątnąć kostkę brukową z trasy

Marsz Niepodległości 2021. Ratusz ma uprzątnąć kostkę brukową z trasy

0
Marsz Niepodległości 2016

Wojewoda mazowiecki nakazał prezydentowi Warszawy uprzątnięcie z trasy Marszu Niepodległości kostki brukowej, koszy, rowerów, etc., które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla uczestników jutrzejszego narodowego wydarzenia.

Jeszcze w środę z trasy Marszu Niepodległości usuniemy materiały budowlane – powiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. – Z trasy marszu zabrane też zostaną kosze i stojaki na rowery; pytanie, kto za to wszystko zapłaci.

Trzaskowski wyraził się, że skoro Marsz Niepodległości został podniesiony do rangi wydarzenia państwowego, to rząd powinien zapłacić za prace porządkowe na trasie MN, od Ronda im. Romana Dmowskiego, do Ronda Jerzego Waszyngtona, z uwzględnieniem ul. Kruczej i Marszałkowskiej.

Zdecydowaliśmy się zabezpieczyć te wszystkie materiały budowlane, które były między innymi na rondzie Dmowskiego. Od kilku dni się tym zajmujemy. 200 ton trzeba wywieźć. Robimy to. Te materiały zostaną usunięte jeszcze dzisiaj – zapowiedział prezydent miasta stołecznego.

Poprzedni artykułPep Guardiola odwiedził Roberta Lewandowskiego na zgrupowaniu kadry
Następny artykułSześć miesięcy prac społecznych dla Beaty Kozidrak za jazdę po pijaku