Strona główna Wiadomości Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz zmarł w nocy

Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz zmarł w nocy

0

Nie żyje znany dziennikarz Kamil Durczok. Informację o śmierci przekazała Interii najbliższa rodzina.

Kamil Durczok zmarł w nocy, pomimo reanimacji, nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. Durczok zmarł w szpitalu w Katowicach. Według informacji, jakie przekazują media, miał krwotok. Dziennikarz miał 53 lata.

Kamil Durczok urodził się 06.03.1968 r.

W latach 2006–2015 był głównym prowadzącym i redaktorem naczelny Faktów w TVN. Od 2016 roku współpracował z Polsat News. Wcześniej pracował w Telewizji Polskiej.

Z TVN rozstał się wiosną 2015 r. po tym, gdy wewnętrzna komisja uznała, że dopuścił się mobbingu wobec podwładnych. 

W marcu Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim skazał Durczoka za spowodowanie kolizji na autostradzie na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

W 2003 pokonał nowotwór. W 2020 roku przyznał, że cierpiał na chorobę alkoholową i depresję.

AKTUALIZACJA

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przekazało we wtorek oficjalny komunikat w sprawie śmierci dziennikarza

„Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia„.

Poprzedni artykułKonferencja po meczu Polska-Węgry [VIDEO]
Następny artykułKolejne próby przekroczenia granicy. Ranny został żołnierz [video]