Strona główna Sport Nie żyje trener siatkarek z ŁKS

Nie żyje trener siatkarek z ŁKS

0

W wieku 45 lat nagle zmarł trener siatkarek z ŁKS Commercecon Michał Cichy. O śmierci mężczyzny poinformował w piątek klub, z którym trener związany był przez ostatnie lata.

Niezwykle smutna informacja dotarła do nas wczoraj wieczorem. Odszedł od nas trener Michał Cichy. Ostatnie dni wszyscy mocno modliliśmy się i ściskaliśmy kciuki, gdy walczył o swoje zdrowie i życie. Niestety, swój ostatni mecz przegrał, pogrążając w żałobie rodzinę i nas wszystkich”- podał klub w oświadczeniu.

Ostatnie dni wszyscy mocno modliliśmy się i ściskaliśmy kciuki, gdy walczył o swoje zdrowie i życie. Niestety, swój ostatni mecz przegrał, pogrążając w żałobie rodzinę i nas wszystkich.

Odszedł nie tylko trener, wychowawca i pedagog, ale również dobry człowiek, nasz serdeczny przyjaciel…

Nie znajdujemy słów, które mogą wyrazić nasz ból i smutek. Michał na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, empatyczny człowiek, który wraz z nami budował siatkówkę w Łódzkim Klubie Sportowym. 

Cichy związany od ponad 20 lat z żeńską siatkówką. Jak podał Polsat News: Był zaangażowany w reaktywację sekcji żeńskiej siatkówki w ŁKS. Z seniorskim zespołem przeszedł wszystkie szczeble rozgrywkowe od 3. ligi, aż do ekstraklasy. W minionym sezonie jako pierwszy trener zdobył z ŁKS Commercecon brązowy medal mistrzostw Polski i prawo gry w Lidze Mistrzyń.

Poprzedni artykułRay Liotta nie żyje. Znany aktor miał 67-lat
Następny artykułAdam Niedzielski zajął stanowisko ws. małpiej ospy