Strona główna Sport Nieciecza w grze o utrzymanie. Słoniki wygrywają z Wisłą Płock

Nieciecza w grze o utrzymanie. Słoniki wygrywają z Wisłą Płock [VIDEO]

0

Kolejne niezwykle ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Bruk-Betu Termalica Nieciecza. „Słoniki” pokonały w najniższym wymiarze dobrze dysponowaną w ostatnim czasie Wisłę Płock i potwierdzają, że będą liczyć się do końca w walce o utrzymanie.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. W drugiej długo wynik się nie zmieniał. Do 74 minuty. Wtedy po dośrodkowaniu Macieja Ambrosiewicza i przedłużeniu Mateusza Grzybka, Tomas Poznar głową piłkę skierował do siatki.

Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska – 13. Mateusz Grzybek, 6. Nemanja Tekijaški, 97. Wiktor Biedrzycki, 17. Matěj Hybš (71, 3. Marcin Grabowski) – 14. Dawid Kocyła (83, 18. Piotr Wlazło), 28. Maciej Ambrosiewicz, 22. Michal Hubínek (83, 8. Samuel Štefánik), 89. Andrij Dombrowśkyj, 11. Muris Mešanović (71, 10. Adam Radwański) – 88. Tomáš Poznar (86, 9. Kacper Śpiewak).

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński – 89. Aleksander Pawlak (84, 32. Fryderyk Gerbowski), 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Adam Chrzanowski, 77. Piotr Tomasik – 15. Kristián Vallo (84, 16. Bartosz Zynek), 92. Dominik Furman, 23. Filip Lesniak (68, 10. Rafał Wolski), 14. Mateusz Szwoch, 11. Jorginho (89, 91. Tomasz Walczak) – 24. Marko Kolar (84, 2. Damian Michalski).

żółte kartki: Tekijaški, Hubínek – Jorginho.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).
widzów: 2591.

Wypowiedzi pomeczowe:

Pavol Staňo (Wisła Płock):

Cóż, przegraliśmy mecz, którego moim zdaniem nie powinniśmy przegrać. Graliśmy lepiej, nawet w tej drugiej połowie jeszcze lepiej i powinniśmy kończyć te akcje, które mieliśmy. Ta finalna faza nie była zła. Potrafiliśmy się dostać do pola karnego przeciwnika. Nieczęsto, ale te kontrataki, przejściowe fazy były dobre. Było trzeba wykorzystać jakąś z tych sytuacji. W końcu zdecydował stały fragment gry, przed którym uważam, że nie zrobiliśmy tego, tak jak mieliśmy i zostaliśmy ukarani. Z mojego punktu widzenia brakło nam takiego pazura. Tak jak mówię, stały fragment gry zdecydował. Gratuluję gospodarzom i trzeba z tym żyć. Trzeba pracować, żebyśmy takie mecze potrafili wygrać.

Radoslav Látal (Bruk-Bet Termalica Nieciecza):

Jesteśmy zadowoleni z trzech punktów. Dziś wiemy, że ta nasza gra wyglądała tak, jak we Wrocławiu. Czekaliśmy na jeden stały fragment gry, na jeden konkret, gdzie możemy strzelić bramkę. Dla nas było najważniejsze, że z tyłu gramy na zero. To jest dla nas dobre, że w drugim meczu gramy na zero. Do przerwy wyglądaliśmy dobrze. Dla nas najważniejsze są trzy punkty. Jedziemy dalej.

Poprzedni artykułNie żyje 31-letnia siatkarka. Osierociła dwójkę dzieci
Następny artykułMiedź Legnica awansowała do Ekstraklasy!