Strona główna Top Orlen wydłuża promocję na paliwo. Sprawdź do kiedy

Orlen wydłuża promocję na paliwo. Sprawdź do kiedy

0

Do 15 września PKN Orlen przedłuża trwającą od wakacji promocję na paliwo na swoich stacjach. Do 15 września dwa razy każdy użytkownik programu Vitay może zatankować z rabatem -30 gr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny -40 gr, do 50 l paliwa jednorazowo.

Jak skorzystać z promocji?

1. Pobierz aplikację ORLEN VITAY
2. Zaloguj lub zarejestruj się w aplikacji
3. Aktywuj kupony w zakładce „Twoje kupony”
4. Ruszaj na stację, okaż kartę VITAY oraz kupon sprzedawcy przed płatnością za transakcję.
5. Nie posiadasz aplikacji ORLEN VITAY? Możesz pokazać przed dokonaniem transakcji zarejestrowaną plastikową kartę VITAY i skorzystać z promocji.

Program VITAY od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną.

Zdaniem Polaków, ORLEN jest niezmiennie najbardziej rozpoznawalną i cieszącą się największą sympatią marką stacji paliw, a także liderem wśród koncernów pod względem jakości oferty produktowej. Z badania przeprowadzonego w maju br. przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS wynika, że stacje ORLEN zna niemal 100 proc. Polaków, a 61 proc. darzy je największą sympatią. Niemal tyle samo ankietowanych uważa, że stacje koncernu są najbardziej godne zaufania. To wynik aż o 12 proc. wyższy od drugiej w zestawieniu marki stacji paliw.

Poprzedni artykułDodatek węglowy. Sejm przegłosował ustawę
Następny artykułNiedzielski i flaga OUN. Społeczeństwo oburzone