Strona główna Polityka Ostre starcie przed galą Prime MMA! Kossakowski uderzył Kapelę

Ostre starcie przed galą Prime MMA! Kossakowski uderzył Kapelę [VIDEO]

0

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa nowej federacji Prime MMA. Organizacja ta organizuje w lutym swoją pierwszą galę, a w niej ma się odbyć starcie, którym żyje internet. W oktagonie pojawią dwaj publicyści o skrajnie odmiennych poglądach: Jaś Kapela z lewicy i Ziemowit „Piast” Kossakowski z prawicy. Podczas ich wczorajszej prezentacji doszło do awantury.

Publicyści stanęli wczoraj naprzeciw siebie twarzą w twarz i od razu doszło do rękoczynów. Lewacki aktywista powiedział: „Chciałeś proch, to masz proch” i rzucił brokatem w twarz Kossakowskiego, na co ten odpowiedział uderzając kapelę „z liścia” w twarz.

Wczorajsza prezentacja „zawodników” zaczęła się od rozmów przy trójkątnym stole. Ta wymiana zdań od początku wskazywała, że tej walce będą towarzyszyć duże emocje.

Kapela prowokował Kossakowskiego nazywając Jana Pawła II zbrodniarzem i mówiąc, że „Piast” będzie przed nim klękał, jak „górnicy kopalni Wujek klęczeli przed komunistycznym Panem”.

Prawicowy dziennikarz odpowiadał: „Nie masz żadnych świętości, za obrażanie ofiar komunizmu urwę ci ten lewacki łeb w ringu. Może tak nauczę cię szacunku i moresu, lewacka gnido.”

O starciu zrobiło się głośno dzięki mediom społecznościowym, gdzie obaj publicyści wciąż nakręcają emocję przed walką:

Gala odbędzie się ostatecznie 19 lutego 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Właścicielem federacji Prime MMA jest znany z Fame MMA Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Podczas freakowej gali wystąpią również patostreamerzy i patoyoutuberzy.

Ziemowit „Piast” Kossakowski to prawicowy dziennikarz i youtuber. Do 2018 roku związany z TVP Info, obecnie współpracuje z portalem „Życie stolicy”.

Jaś Kapela to pisarz i publicysta związany z lewicową „Krytyką Polityczną”. Popularność przyniósł mu występ u Krzysztofa Stanowskiego w „Hejt Parku”.

Cała wczorajsza prezentacja Jasia Kapeli i Ziemowita „Piasta” Kossakowskiego:

Poprzedni artykułBędzie obowiązek szczepień dla kolejnych grup zawodowych?
Następny artykułRATUJMY SERCE EMILKI. Potrzebna kosztowna operacja w USA