Strona główna Top Pie*dole, ja tylko 5 tysięcy od państwa dostaję…Przerażona policja na interwencji u...

Pie*dole, ja tylko 5 tysięcy od państwa dostaję…Przerażona policja na interwencji u opętanej [video]

0

31 grudnia 2022 do jednej w Wielkopolskich wsi Grubsko został wezwany patrol interwencyjny policji do kobiety u której podejrzewano opętanie. Nagranie z działania policji trafiło do sieci. Wyglądało to przerażająco.

Szczegóły sprawy można przeczytać na kanale StudioFilmsPL, który opublikował wstrząsające nagranie:

Badacz zjawisk paranormalnych skontaktował się z kobietą, podczas wywiadu można dowiedzieć się, że:
”Kamila nie jest osobą wierzącą, stan w jakim była kobieta jest prawdopodobnie efektem pogłębionej depresji, stanów lękowych, zaburzeń osobowości, nie choruje na schizofrenię” .

Przerażenie można dostrzec także na twarzach policjantów, którzy próbowali się dostać do zabarykadowanej na strychu kobiety, co widać na nagraniu. Słychać na nich także przeraźliwe odgłosy dobiegające z pomieszczeń. Nagrana kobieta rzuca przedmiotami, wydaje gardłowe dźwięki, a sami interweniujący funkcjonariusze obawiają się wejść do środka.

Po długim czasie prób dojścia policjantów do kobiety, udało się ją przetransportować do szpitala, gdzie w następnym dniu została wypisana do domu, dziewczyna następnego dnia nic nie pamiętała.

Sprawę nagłośnił znany Youtuber- Sierżant Bagieta, który skomentował działania policji:

Nietypowa interwencja policji była szeroko komentowana w Internecie. Nieprzygotowani mundurowi improwizowali otwierając drzwi mopem, a tekst jednego z nich zostanie zapamiętany na długo…

Poprzedni artykułKolejna żywa osoba wyciągnięta spod gruzów przez polskich ratowników
Następny artykułRzecznik Praw Pacjenta wyjaśni sprawę terminacji ciąży u 14-latki