Strona główna Wiadomości Pijany 20-latek utknął w oknie życia. Zakonnice w szoku

Pijany 20-latek utknął w oknie życia. Zakonnice w szoku

0
Okno życia Wrocław

Do niecodziennego zdarzenia doszło we Wrocławiu. Kompletnie pijany 20-letni mężczyzna utknął w oknie życia prowadzonym przez siostry boromeuszki. Mężczyzna nie mógł wydostać się z okna. Na pomoc wezwano policję i straż pożarną.

W czasie, gdy ktoś otwiera okno, włącza się alarm. Okno życia to miejsce, gdzie matki mogą bez konsekwencji pozostawić swoje dziecko. Zajmują się nim zakonnice, a kolejno trafia do rodziny zastępczej.

W tym przypadku alarm okazał się dziwną niespodzianką dla sióstr. Zamiast niemowlaka, zakonnice zastały w oknie kompletnie pijanego młodego mężczyznę.

Nie wiemy, jak to zrobił, ale udało mu się, wcisnął się cały do okna życia i w nim utknął na dobre” – powiedział „Gazecie Wrocławskiej” oficer dyżurny wrocławskiej straży pożarnej.

Kontakt z mężczyzną z powodu jego upojenia alkoholowego był mocno ograniczony. Funkcjonariusze wylegitymowali go i odwieźli do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nietrzeźwym. Dopiero jak wytrzeźwieje, będzie go można przesłuchać – powiedział gazecie podkomisarz Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Pijany zniszczył także kuwetę, która stoi w oknie i mocno zabrudził wnękę okna życia.

Poprzedni artykułNie żyje Gosia Mikina. Dziennikarka z Mielca skoczyła z 4 piętra
Następny artykułDzisiaj w nocy śpimy godzinę dłużej. Zmieniamy czas na zimowy