Strona główna Dziecko Popularne mleko dla niemowląt znika ze sklepów w Polsce

Popularne mleko dla niemowląt znika ze sklepów w Polsce

0

Z dniem 31 grudnia 2022 r. zaprzestajemy sprzedaży na polskim rynku produktów Enfamil Premium MFGM 1, 2, 3, 4, Enfamil Premium Comfort oraz Enfamil Premium 0-lac. Jest nam niezmiernie przykro, jednak musieliśmy podjąć tę decyzję w wyniku zmiany warunków ekonomicznych i produkcyjnych, w tym rosnących kosztów wytwarzania produktów- przekazała firma swoim klientom.

Przepraszamy za utrudnienia. W przypadku zmian wprowadzanych w żywieniu dziecka zalecamy rozważenie konsultacji z lekarzem pediatrą.

Produkty marki Enfamil będą dostępne w punktach sprzedaży do wyczerpania zapasów, czyli najprawdopodobniej jeszcze przez kilka miesięcy 2023 roku. Nie będziemy mieć już jednak informacji, ani wpływu na ich obecność. Zapewniamy, że do czasu upływu terminu minimalnej przydatności do spożycia produktów dostępnych na rynku będziemy ponosić wszelką określoną przepisami odpowiedzialność za produkty oraz udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania z nimi związane- czytamy dalej w komunikacie.

Jednocześnie informujemy, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na pozostałe środki spożywcze oferowane przez Reckitt, tj. produkty z linii Nutramigen LGG Complete, Nutramigen PURAMINO i produkty z linii Phenyl-Free.

Poprzedni artykułZatrzymani za łapówki w Polskiej Spółce Gazownictwa
Następny artykułRząd wprowadza zmiany w podatku od spadku i darowizn