Strona główna Top Rusza nowa edycja programu szkoleń ProNGO

Rusza nowa edycja programu szkoleń ProNGO

0

Stowarzyszenie im. Przemysła II startuje z realizacją Programu ProNGO – program dla liderów organizacji młodzieżowych, sfinansowanego ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu Młodzieżowego na lata 2022- 2033!

Zachęcając do dołączenia organizatorzy szkoleń podają:

Zastanawiasz się czasem, jakie kompetencje są potrzebne, aby zarządzać zespołem? Jaki model współpracy z ludźmi wybrać, aby robić to skutecznie? Czy z cechami przywódcy trzeba się urodzić, czy też może przywódcą można się stać?

Na te oraz wiele innych pytań, znajdziesz odpowiedź na szkoleniu organizowanym w ramach cyklu ProNGO! Szkolenie połączone z warsztatami jest dedykowane dla osób które: – zarządzają już jakimś zespołem lub nie zarządzają, ale chcą się przygotować do pełnienia takiej roli w przyszłości,- chcą poprawić jakość współpracy z innymi ludźmi. Podczas szkolenia dowiesz się, jak pełnić kluczowe role lidera, którymi są: planowanie, organizowanie, motywowanie, kontrolowanie pracy zespołu. Nauczysz się także wyznaczać i realizować cele, zachęcać zespół do działania, skutecznie delegować zadania oraz sprawować nadzór nad ludźmi i projektami. Drugiego dnia szkolenia będziemy się koncentrować na efektywności osobistej i zasadach zarządzania sobą w czasie. Dzięki nim będziesz z dużo większym komfortem niż do tej pory, realizować powierzone Ci zadania i projekty.

Zgłoszenia przyjmowane są pod formularzem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoc_8BB5Ii15NrYNHON_DIqYAO5-7KG3uXZ8QHpOkPqEkhHA/viewform

Poprzedni artykułKrajowy System e-Faktur coraz bliżej
Następny artykułPolskie produkty mleczne dla wszystkich