Strona główna Kultura Snoop Dogg rzucił palenie. „Proszę o uszanowanie prywatności”

Snoop Dogg rzucił palenie. „Proszę o uszanowanie prywatności”

0
Źr. Henning Kaiser/AP

Snoop Dogg, znany z palenia ogromnej ilości marihuany, zaskoczył wszystkich swoich fanów najnowszym wpisem w mediach społecznościowych. „Po wielu przemyśleniach i rozmowach z moją rodziną zdecydowałem się rzucić palenie” – napisał.

Snoop Dogg przez lata kojarzony był z marihuaną. W przeszłości miał nawet pracowniczkę, który specjalnie dla niego przygotowywała jointy. Teraz wiele wskazuje na to, że artysta kończy ze swoim nałogiem.

„Po wielu przemyśleniach i rozmowach z moją rodziną, zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie” – napisał.

Jego wpis wywołał niemałe poruszenie. Jednym z powodów jest to, że Snoop Dogg wiele razy inwestował w biznesy powiązane z marihuaną.

52-latek, który jest legendą amerykańskiego hip-hopu, niedawno został dziadkiem. stwierdził on wtedy, że musi zmienić się dla rodziny. „Głównym sposobem jest troska o to, jak żyję, jak się poruszam, z jakimi ludźmi się wiążę, ponieważ chcę jeszcze zobaczyć, jak moje wnuki dorastają” – powiedział w rozmowie z „Daily Mail”.

Poprzedni artykułZmiana standardu nadawania kanałów TVP
Następny artykuł„Całkiem nowa bajka”: Plejada gwiazd promuje film „Akademia Pana Kleksa”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj