Strona główna Sport Stanowski w Wieluniu. Mocne starcie z Burmistrzem i Najmanem

Stanowski w Wieluniu. Mocne starcie z Burmistrzem i Najmanem [VIDEO]

0

Spór Stanowski Najman po raz kolejny rozgrzewa całą Polskę. Wczoraj dziennikarz sportowy udał się z kamerą do Wielunia, by na miejscu porozmawiać z Burmistrzem, który chce zorganizować w swoim mieście kontrowersyjną galę federacji MMA VIP. Przed ratuszem czekał na niego Najman i tłumy mieszkańców.

Obecny spór Stanowskiego i Najmana rozpoczął się w momencie, gdy były pięściarz przedstawił gangstera z Pruszkowa jako szefa swojej federacji MMA VIP. Dziennikarz „Kanału Sportowego” uznał to za niemoralne i rozpoczął krucjatę uniemożliwiającą przeprowadzenie gali skompromitowanej federacji.

Z organizacji wydarzenia zrezygnowały Kielce, od Najmana i spółki zaczęli odwracać się również sponsorzy. Jak się jednak okazuje gala ma się odbyć w Wieluniu. Burmistrzowi tego miasta, Pawłowi Okrasie nie przeszkadza to, że twarzą MMA VIP jest były szef mafii z Pruszkowa- Andrzej „Słowik” Zieliński. Do Wielunia udał się więc Stanowski, by porozmawiać z włodarzem miasta.

Przed ratuszem zgromadziły się tłumy. Większość mieszkańców oburzona jest chęcią organizacji kontrowersyjnej gali. Dzięki popularności Stanowskiego temat ten jest jednym z najbardziej interesujących opinię publiczną. Na decyzję Burmistrza Wielunia próbowali wpłynąć m.in. byli sportowcy- Marcin Możdżonek, czy Marcin Gortat oferujący swój przyjazd do miasta i organizację wydarzenia o bardziej pozytywnym wydźwięku:

Relacja z wyjazdu do Wielunia nie pozostawia jednak wątpliwości. Burmistrz miasta wyżej ceni sobie współpracę z Marcinem Najmanem i mimo negatywnych emocji wokół swojej miejscowości cieszy się z promocji chcąc wykorzystać rozgłos do poinformowania o możliwościach jakie oferuje Wieluń. Nagranie mimo, że trwa ponad godzinę bije rekordy popularności i jest pełne ciekawych wymian zdań. Zobaczcie sami:

Poprzedni artykułPrezydent Duda podpisał ustawę obniżającą VAT na żywność i nawozy
Następny artykułNowe zasady izolacji dla służb mundurowych i medyków