Strona główna Top Sylwester Marzeń w TVP. W sieci zawrzało

Sylwester Marzeń w TVP. W sieci zawrzało

0

Trwa ostatni wieczór 2022 roku. W telewizji publicznej odbywa się coroczny Sylwester Marzeń. W sieci zawrzało po występie jednej z gwiazd.

Po oświadczeniu Mel C, że nie zaśpiewa na Sylwestrze w Zakopanem, organizowanym z publicznych pieniędzy przez Telewizję Polską, jako gwiazdę imprezy zaproszono amerykański zespół The Black Eyed Peas. W czasie występu na scenie pod Tatrami dwóch członków zespołu wystąpiło w dużych i wyrazistych opaskach w tęczowych barwach, symbolizujących wsparcie dla środowiska LGBT.

W sieci zawrzało. Wśród głosów pojawiła się aprobata dla Telewizji Polskiej, że nie dyskryminuje mniejszości seksualnych, a na wizji wspiera ją.

Głosy sprzeciwu wobec propagandy homoseksualizmu pojawiły się wśród polityków Solidarnej Polski. Poseł Janusz Kowalski zażądał na Twitterze dymisji Samuela Pereiry, odpowiedzialnego za Sylwester Marzeń:

Panu się najwyraźniej pomyliło. Rządzi prawica, która ma bronić wartości, a nie lewactwo czy Tusk. Nie finansujemy telewizji publicznej dla homopropagandy. Skoro Pan to zaplanował – DYMISJA!!! Skandal. Wstyd– napisał Kowalski.

Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości skomentował zajście: Sylwester Wynaturzeń.

Wśród komentujących internautów nie brak opinii, że kolejny raz pojawiający się na tapecie temat LGBT sprzyja rządowi jako temat zastępczy, o którym na początku roku może być głośno.

____________________________

Tymczasem na Podkarpaciu…

Poprzedni artykułNie żyje papież senior Benedykt XVI
Następny artykułPrezydent wygłosił noworoczne orędzie [video]