Strona główna Sport Tajemnicze zaginięcie młodego piłkarza ŁKS-u Łomża

Tajemnicze zaginięcie młodego piłkarza ŁKS-u Łomża

0

29 grudnia zaginął Jakub Szerszniew, 17-letni piłkarz ŁKS-u Łomża. Nieustannie od niemal dwóch tygodni trwają poszukiwania zaginionego nastolatka.

17-latek mieszka w Kupiskach Starych w gminie Łomża. 29 grudnia 2021 roku, około 10 wyszedł z domu i dotąd nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Tego samego dnia ok. 14-15 w Jednaczewie jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

Policjanci sprawdzili między innymi okolicę rodzinnej miejscowości 17-latka, miejsca w które mógł się udać, a także okoliczne pustostany i bunkry. Funkcjonariusze biorący udział w poszukiwaniach sprawdzili blisko 2 tysiące hektarów łąk, pól i kompleksów leśnych. Każdego dnia w poszukiwaniach brało udział przeszło 100 osób w tym funkcjonariusze jak i osoby prywatne. Działania policjantów wspierane były przez policyjne bezzałogowe statki powietrzne, a także specjalistyczne psy maintrainingowe wytresowane do wyszukiwania zapachów z Komendy Głównej Policji. 

Poszukiwania prowadzone były w okolicach rzeki Narew w obrębie miejscowości Nowogród. Brali w nich udział ratownicy i płetwonurkowie.

Wspólnie z policjantami poszukiwania prowadzą: funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych i Grupa Ratownicza Nadzieja, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej oraz ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poza funkcjonariuszami i żołnierzami zaginionego szukają również osoby prywatne, którym los nastolatka nie jest obojętny.

Jakub Szerszniew ma około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające.W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży – telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

Poprzedni artykułStanowski ostro o Najmanie i Słowiku [VIDEO]
Następny artykułSasin obiecuje: rachunki za gaz nie wzrosną, a nawet zmaleją