Strona główna Top Trafił na SOR z kłódką na przyrodzeniu. Pomagali strażacy

Trafił na SOR z kłódką na przyrodzeniu. Pomagali strażacy

0

Nieciekawie skończyły się miłosne igraszki dla jednego z mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Na tamtejszy SOR w nocy zgłosił się mężczyzna, na którego worku mosznowym założono kłódkę, a w wyniku złamania kluczyka, nie można było jej zdjąć.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Na SOR w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim zgłosił się mężczyzna z poważnymi dolegliwościami.

Radio Łódź opisuje, że w trakcie miłosnych igraszek para kochanków postanowiła zapiąć kłódkę na genitaliach 33-latka. 

Podczas romantycznego wieczoru coś poszło jednak nie tak. W czasie gdy kochankowie próbowali otworzyć kłódkę, złamał się klucz.

TVP Info podało, że Poszkodowany mężczyzna wezwał do swojego mieszkania straż pożarną i karetkę; ratownicy jednak nie zdołali oswobodzić przyrodzenia 33-latka. Przewieziono go na SOR w Piotrkowie Trybunalskim. 

Na SOR-ze ratownicy sami również nie mogli poradzić sobie z rozpięciem kłódki. Dopiero strażacy przy użyciu ciężkich nożyc do cięcia stali, bez uszkodzenia ciała, odciąć stalowy przedmiot – relacjonuje mł. bryg. Tomasz Wojtakowski, dowódca jednostki ratowniczo gaśniczej KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

Poprzedni artykułBędą zmiany w e-receptach. Sprawdź jakie
Następny artykułMożna już rozliczać PIT za 2022 r.