Strona główna Top Tragiczny finał poszukiwań w Holandii. Znaleziono dwa ciała

Tragiczny finał poszukiwań w Holandii. Znaleziono dwa ciała

0

Tragiczne wieści napłynęły do nas w niedzielę wieczorem. Holenderska policja odnalazła dwa ciała. Ustalono, że jedna ze zmarłych osób to poszukiwany od kilku dni młody mężczyzna z Podkarpacia, Konrad M. Trwa ustalanie tożsamości drugiej zmarłej osoby.

Wiktoria pochodzi z miejscowości Siennów, powiat przeworski, natomiast Konrad z Przeworska. Para wyjechała w celach zarobkowych do Holandii, podjęli pracę przy testach medycznych w Lelystad, przez agencję DANUTA GET WORK. Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek 31.01.2022 roku, od tej pory nie powrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi.

Z ustaleń rodziny wynika iż przed kimś uciekali, niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przed kim.
Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu w którym mieszkali – teding van Berkhatstraat. Wiadomo że Pani u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony.

Aspirant sztabowy Justyna Urban z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku w rozmowie z portalem „Dzieje się na Podkarpaciu” potwierdziła, że na terenie Holandii znaleziono dwa ciała. Policja holenderska ustaliła, że jedna ze zmarłych osób to poszukiwany Konrad M., tożsamość drugiej jest ustalana. Szczegóły nie są na razie znane.

Poprzedni artykułBrązowy medal dla Dawida Kubackiego
Następny artykułSenegal zdobywcą Pucharu Narodów Afryki! [VIDEO]