Strona główna Top Uciec od bólu…jedyna szansa dla Marysi

Uciec od bólu…jedyna szansa dla Marysi

0

Maria choruje na małogłowe, wodogłowie, zespół Dandy-Walkera i epilepsje lekooporną. Nieprawidłowe napięcie mięśniowe przyczyniło się do zwichnięcia biodra i skrzywienia kręgosłupa.

Marysia ma 13 lat i jest bardzo radosną i pogodną dziewczynką.  Od urodzenia cierpi na małogłowe, wodogłowie, zespół Dandy-Walkera i epilepsje lekooporną. Niestety dysfunkcje układu nerwowego, spowodowały problemy z napięciem mięśniowym i doprowadziły do poważnego uszkodzenia lewego stawu biodrowego co w rezultacie spowodowało skoliozę. Powstałe uszkodzenia powodują, że  codzienne życie  Marysi naznaczone jest bólem i dyskomfortem przy każdej zmianie pozycji.

Zebrano połowę potrzebnej kwoty, jednak zbiórka zaczyna stać. Organizatorzy boja się, że bez pomocy i rozgłośnienia – nie zdążą uzbierać brakującej kwoty na czas.

Szacunkowy koszt operacji biodra wynosi ok 80 tys.zł. Dodatkowo należy doliczyć koszt podróży do Niemiec, pobytu w klinice, kontroli pooperacyjnej, rehabilitacji  i koniecznego sprzętu, który będzie potrzebny w okresie rekonwalescencji. Sumarycznie kwota zabiegu samego biodra jest ogromna…to ok 110 tys. zł.

Nie jesteśmy w stanie  sami tego unieść. Pokonaliśmy przez te trzynaście lat wiele przeszkód, nawet takich, które wydawałyby się nie do pokonania. Wierzę, że w tym przypadku też tak będzie, że ta astronomiczna kwota pieniędzy zostanie zebrana, dzięki TOBIE i nie zatrzyma nas w walce o zdrowie i życie Marii- podają organizatorzy zbiórki prosząc o pomoc.

W klinice w Aschau, Marysia zostanie skonsultowana przez specjalistów zajmujących się deformacjami kręgosłupa. Na podstawie ich opinii zostanie podjęta decyzja o zakresie następnego zabiegu i wycenie. Zaktualizowana zostanie wówczas kwota zbiórki.

https://zrzutka.pl/uciec-od-bolu-jedyna-szansa-dla-marysi-operacja-biodra-i-kregoslupa-w-klinice-w-aschau
Poprzedni artykułZbigniew Ziobro z bronią palną. Jest komunikat Prokuratury Krajowej
Następny artykułPolskie służby rozbiły siatkę szpiegów działających na rzecz Rosji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj