Strona główna Sport Vuković powraca na Łazienkowską. Uchroni Legię przed spadkiem?

Vuković powraca na Łazienkowską. Uchroni Legię przed spadkiem?

0

W niedzielę, po kolejnym przegranym meczu Legii Warszawy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy, z funkcji pierwszego trenera zrezygnował Marek Gołębiewski. Klub ze stolicy, zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, pozostał bez trenera.

W poniedziałek w mediach pojawiła się informacja, że na Łazienkowską powraca Aleksandar Vuković, który prowadził już legionistów.

„Taka decyzja zapadła w poniedziałek po południu, a stał za nią dyrektor Radosław Kucharski. Vuko ma za zadanie odbudować psychicznie piłkarzy, którzy są rozbici nie tylko ze względu na wyniki, ale także kontakt z kibolami w niedzielny wieczór”- podał portal Gol24.

Wczoraj po kolejnym przegranym meczu kibice napadli na autokar z piłkarzami i, jak podają media, sami wymierzyli sprawiedliwość. Gołębiewski zostawił drużynę z tylko dwoma wygranymi meczami.

Aleksandar Vuković prowadził Legię przed Czesławem Michniewiczem. Funkcję pełnił od 2 kwietnia 2019 roku do 21 września 2020 roku. Za jego kadencji drużyna z Warszawy wywalczyła Mistrzostwo Polski.

Poprzedni artykułNowe dane nt. leku przeciw Covid-19. Pfizer zaczyna produkcję
Następny artykułEmreli na zwolnieniu lekarskim po wczorajszym zajściu z kibicami