Strona główna Top Wybuch gazu w Puławach. Nie żyją dwie osoby, jedna w szpitalu

Wybuch gazu w Puławach. Nie żyją dwie osoby, jedna w szpitalu

0

Służby ratunkowe pracują na miejscu wybuchu gazu w Puławach. Z ruin domu jednorodzinnego, w którym doszło do zdarzenia, wydobyto trzy osoby. 39 letnia kobieta trafiła do szpitala w Lublinie, małżeństwo w wieku 69 i 75 lat nie żyje. Dokładna przyczyna wybuchu nie jest jeszcze znana. Uszkodzeniu uległo także kilka domów na sąsiednich posesjach.

Dziś tuż przed godziną 06:00 dyżurny puławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z domów jednorodzinnych w Puławach najprawdopodobniej doszło do wybuchu gazu. Dom, w którym doszło do zdarzenia uległ całkowitemu zniszczeniu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia w domu przebywało trzy osoby. Służby ratownicze wydobyły z ruin domu 39 letnią kobietę, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Lublinie. Następnie spod gruzów wydobyto 69 latkę i jej 75 letniego męża. Oboje już nie żyli.

Dokładna przyczyna wybuchu nie jest jeszcze znana. Uszkodzeniu uległo także kilka domów na sąsiednich posesjach. Na miejscu w dalszym ciągu trwają czynności. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny, przesłuchują świadków, ustalają okoliczności i przyczyny tego co się wydarzyło.

Poprzedni artykułPielęgniarka straciła przytomność po szczepionce na COVID-19
Następny artykułLekarze z Podkarpacia gotowi do szczepienia mieszkańców